شرایط تعویض و استرداد

مشتری می بایست حداکثر تا هفت روز پس از تحویل کالا نسبت به اعلام درخواست تعویض و حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از تحویل کالا و یا ثبت سفارش نسبت به درخواست عودت کالا و یا وجه پرداختی ( در صورت ثبت سفارش ) به کارشناسان مجموعه درریس از طریق تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل در قسمت تماس با ما اقدام نماید در غیر این صورت کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی باشد و مشتری در این خصوص ادعایی نخواهد.

در صورتیکه امکان تشخیص عدم تطابق کالا و یا مورد پسند نبودن آن بدون باز کردن پلمپ (آکبند)کالا مقدور باشد ، پس از خارج کردن کالا از حالت آکبند (پلمپ) امکان استفاده از این سرویس از کاربر سلب می شود.

کالای برگشتی می بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط گالری درریس دریافت شود، و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط تعویض و عودت می شود و گالری درریس هیچگونه مسئولیتی در این مورد نمی پذیرد.

لازم به ذکر است که هر فرد حقیقی و حقوقی با یک نام کاربری مشخص و اطلاعات مشابه ، فقط ۳ مرتبه میتواند از شرایط تعویض و عودت کالا استفاده کند ،در غیر این صورت گالری درریس مسئولیتی در این خصوص نخواهد پذیرفت.

لازم به ذکر است که کاربر با خرید از وب سایت گالری درریس می پذیرد که از تمامی این قوانین مطلع بوده است و خارج از موارد ذکر شده حق هیچگونه ادعایی نخواهد داشت.